انتصاب "حجت‎الاسلام والمسلمین روح الله اسدی" به عنوان «سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی»
حجت‎الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسین مختاری؛ ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی، طی حکمی "جناب حجت‎الاسلام والمسلمین روح الله اسدی" را به عنوان «سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی» دانشگاه منصوب نمود.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:


حجت‎الاسلام والمسلمین جناب آقای روح الله اسدی(دامت توفیقاته)

به موجب این حکم جنابعالی را باتوجه به سوابق درخشان فرهنگی و اجرایی و آشنایی شما با فرهنگ تقریب و دانشگاه مذاهب اسلامی، به سمت «سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی» دانشگاه منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌برداری از ظرفیت‌های عظیم فرهنگ تقریب و مدیریت صحیح منابع انسانی آموزش دیده‌ی دانشگاه؛ اعم از کارشناسان، دانش آموختگان و دانشجویان در به سازی و ایجاد شادابی و پویایی در محیط فرهنگی و دانشجویی دانشگاه موفق باشید.

انتظار می‌رود تلاش در جهت تعمیق فرهنگ تقریب در درون دانشگاه و فضای اجتماعی، طراحی برنامه‌های راه‌بردی فرهنگی تقریبی، توسعه‌ی مشارکت دانشگاه در روندهای فرهنگی دانشگاه‌ها در سطوح  ملی و بین‌المللی، تقویت شوراهای مرتبط، تقویت تشکل‌های دانشجویی و تعامل موثر با ایشان، اجرای برنامه‌های فاخر فرهنگی تقریبی، به‎سازی فضای خوابگاهی و توسعه‌ی امکانات رفاهی، اهتمام به ورزش دانشجویی جهت تأمین سلامت روحی و جسمی دانشجویان و اهتمام ویژه به امور فرهنگی و دانشجویی واحدهای دانشگاه از جمله اولویت‌های کاری آن معاونت در دوره‌ی مسئولیت جناب‎عالی باشد، انشاءالله.

 
 
والسلام علیکم
دکتر محمدحسین مختاری
رئیس دانشـگاه
 
   1396/7/2 13:53