مراسم گرامیداشت مقام استاد با حضور معاون مالی و اداری دانشگاه در شعبه بندرعباس برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، مراسم تجلیل از اساتید شعبه بندرعباس دانشگاه همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم و سالروز شهادت استاد آیت الله شهید مطهری، با قرائت قرآن و پخش سرود ملی آغاز و بعد از آن دکتر طباطبایی سرپرست شعبه ضمن خیر مقدم به میهمانان و اساتید، این روز فرخنده را به محضر تمامی استادان به ویژه اساتید دانشگاه تبریک گفت.

در ادامه آقای دکتر سپهری معاون محترم مالی و اداری دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت و با اشاره به اینکه علم و ایمان دو ابزار برای سعادت بشری است از جایگاه ویژه اساتید و معلمین یاد کرد و این میلاد با سعادت و روز بزرگ را به استادان حاضر در جمع تبریک گفت.

دکتر سپهری در بخش دیگری از سخنان خود به فلسفه تاسیس و ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی پرداخت.

در ادامه این مراسم سرکارخانم جعفری و آقای دکتر مجد، به نمایندگی از اساتید محترم دانشگاه در شعبه بندر عباس، ضمن تبریک ایام به ضرورت تشکیل چنین دانشگاه‌هایی اشاره کردند و وجود فضای علمی، آموزشی و تقریبی موجود را فضایی مناسب جهت رشد و پیشرفت دانشجویان دانستند.

همچنین پس از اقامه نماز مغرب و عشا به امامت حضرت آیت الله نعیم آبادی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس و از اساتید این شعبه در جمع دانشجویان و استادان حضور پیدا کرد.

آیت الله نعیم آبادی در سخنانی ضمن تاکید برلزوم وحدت، از استادان و دانشجویان قدردانی کرده و اظهار داشت: پیام این دانشگاه شناساندن مسلمانان به صورت ریشه‌ای به یکدیگر است و اگر این گونه نباشد همانطور که قرآن پیش بینی کرده، هویت مسلمانان از بین خواهد رفت و وظیفه ما در این دانشگاه رفع اختلافات است.

همچنین در این مراسم دلنوشته و کلیپ‌های منتخب که توسط دانشجویان و با موضوعیت طنز دانشجویی تهیه شده بود، پخش شد.

در پایان این مراسم با حضور آیت الله نعیم آبادی و جناب آقای دکتر سپهری و آقای طباطبایی از همه استادان محترم این شعبه با اهدا هدیه و لوح یادبود تشکر و قدردانی به عمل آمد.
   1394/2/18 10:41